5 kroků k sexy krivkám :))

18. května 2006 v 9:53 | Cherrynečka* |  Pohyb
>>> POZICI VALECNIKA
Cílová oblast: stehna
Jak na to: Stůj rovně s rukama v bok. Levou nohou mohutně vykroč dopředu a vytoč ji obloukem doleva o 90 stupňů, špička směřuje doleva. Levé stehno je paralelní s podlahou, pravá noha je natažená. Třikrát se zhluboka nadechni a vrať se do původní pozice. Každou nohu procvič desetkrát

ZKUS >>> STREČINK PRSNÍCH SVALU
Cílová oblast: trapézy & bicepsy
Jak na to: Lehni si na záda, pokrč kolena a chodidly se zapři do podlahy. Do každé ruky vezmi tříkilovou činku, ruce natáhni a předpaž tak, aby směřovaly kolmo k ramenům. Ruce pak pomalu zapažuj ve velkém oblouku až se dotkneš podlahy. Zatínej prsní svaly při zpětném pohybu rukou do startovní pozice. Tři sady po dvanácti.

ZKUS >>> VELBLOUDA
Cílová oblast: hýždě
Jak na to: Lehni si na záda s pokrčenými koleny, chodidly se zapři do podložky a zvedni pánev. Ruce po straně zapři o podlahu. Nohy se snaž posouvat co nejblíž k hýždím a pánev vysunuj tak vysoko, jak dokážeš. Rukama si zafixuj záda. Horní část rukou, ramena, krk a hlava zůstávají na podlaze. V horní poloze hýždě třikrát stáhni a posuň do nižší polohy a znovu ve třech opakováních stáhni. Vrať se do horní pozice a pohyby zopakuj. Zkus tuto dvojpolohu zvládnout patnáctkrát.

ZKUS >>> VÝKOPY
Cílová oblast: celé tělo
Jak na to: Při tomto cviku musíš nohy předkopávat před sebe a kolena se snaž dostat co nejvýš. Rychle je střídej. Podle zvyšující se fyzické kondice si stále přidávej. Tento cvik je velmi těžký, a tak si můžeš chvílemi odpočinout. Nikdy ale nezůstaň stát. Rychle se třeba procházej po místnosti.

ZKUS >>> BALANC
Cílová oblast: břicho
Jak na to: Začni v poloze jako při klicích, ale tak, aby celé tvé tělo balancovalo na předloktích a špičkách nohou. Soustřeď se na to, aby celé tělo bylo rovné a zpevněné, a co nejsilněji stáhni břicho a hýždě. Drž půl minuty a uvolni. Opakuj minimálně desetkrát. Postupně podle svých schopností
přidávej další opakování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama