Anastacia

17. května 2006 v 12:09 | Cherrynečka* |  Zpěvačky

Anastacia

Zpěvačka

Datum narození:17.09.1973
Místo narození:New York, USA Znamení: PannaŽivotopis:
"Nikdy jsem nechtěla být zpěvačkou!"
Anastacia Newkirk se narodila 17. září 1973. Její rodiče jí dali do vínku hudební nadání - matka byla muzikálová herečka a otec zpěvák. Už od dětství bylo jasné, že má velké hudební vlohy, ale Anastacia přesto vzpomíná, že se nikdy zpěvačkou stát nechtěla. Pak ale nastal v životě Anastacie nečekaný zlom - ve 13 letech u ní byla zjištěna Crohnova choroba ( zánětlivé onemocnění, projevující se průjmy, bolestmi břicha, poruchami trávení). Kvůli zhoršenému stavu musela být nakonec operována a odtud také pochází jizva, kterou má na břiše a kterou se nikdy nesnaží schovat.
" Chci ukázat všem, že nikdo nemusí být dokonalý, aby se musel prosadit! Lidé, kteří trpí stejnou chorobou jako já, se většinou distancují od společnosti a snaží se schovat, ale to já dělat nebudu. Moje nemoc mě posílila a ukázala mi, jaká ve skutečnosti jsem. A za to se přece nemusím stydět."
Po vyléčení ale přišel další zlom - její rodiče se bohužel rozvedli a Anastacia zůstala u matky. Ta ji taky přihlásila na Professional Children´s School na Manhattanu. Anatacia se nechala slyšet, že byla snad jedinou dívkou, která v té době ještě nepůsobila s showbusinessu. Pokud jde o Anastaciinu kariéru, tak je poněkud zvláštní, že se nejprve prosadila jako tanečnice. Začínala v klubu "1018" a později se svou sestrou tančila v mnoha manhattanských klubech. Díky svému smyslu pro rytmus také účinkovala v pořadu Club MTV a ve dvou klipech skupiny Salt-N-Pepa.
"Proslavila mě soutěž!"
V roce 1999 se Anastacia přihlásila do soutěže " The Cut" , ve které hudební stanice MTV hledala nové pěvecké talenty. Anastacii se podařilo postoupit ze 160 účinkujících mezi deset nejlepších. Anastacia sice soutěž nevyhrála, ale upozornila na sebe a jejího talentu si všimlo hned několik hledačů talentů (dokonce se zalíbila i MIchaelu Jacksonovi). Anastacia podepsala smlouvu s velkou nahrávací společností a hned v červenci následujícího roku jí vyšlo debutové album s názvem "Not That Kind". Pilotní singl "I´m Outta Love" způsobil po celém světě obrovskou senzaci a nikomu se nechtělo věřit, že tak silný, nezaměnitelný hlas může patřit malé bílé zpěvačce. Malá specialitka - album se mnohem lépe prodávalo v Evropě než v Anastaciině rodné Americe. Ta jí zpočátku tolik nevěřila, kdežto pro fanoušky v Evropě se stala rovnou bohyní!
"Jsem pořádná hříčka přírody!"
Anastacia posbírala za svou první desku spoustu cen a netrvalo dlouho a zčala pracoavat na další desce. Tu pojmenovala "Freak Of Nature" . " Tohle album je o lidech jako jsem já - o hříčkách přirody. Spousta umělců je svým způsobem zvláštní nebo "freakoví". Já sama jsem dost zvláštní - nejsem žádná kráska, trpím těžkou nemocí a navíc jsem prakticky slepá - tomu říkám hříčka!" Anastacia se ale nevěnuje jen natáčení svých desek, ale stíhá i spoustu dalších aktivit - jednou takovou byla její skladba "BOOM!", kterou Anastacia napsala a nazpívala pro světový šampionát ve fotbale v roce 2002.
"Čekal mě souboj o život!"
V lednu 2003 Anastacia oznámila na tiskové konferenci, že trpí rakovinou prsu a během lěčení se úplně stahuje z hudebního světa. Svým fanouškům vzkázala, že její odhodlání bojovat je velice silné. Zároveň Anastacia opět ukázala, jak je silnou osobností. Přestože se musela sama vyrovnat s velmi zákeřnou nemocí, rozhodla se, že její boj o zdraví by mohl pomoci dalším podobně nemocným ženám. Proto celý průběh svého léčení (diagnostická vyšetření, přípravu na operaci, celou sedmihodinovou operaci - podstoupila ji 10. února 2003 a následnou léčbu) nechala natočit vznikl z toho dokument, určený ženám trpícím touto chorobou. V září se konečně zpěvačkaobjevila znovu na tiskové konferenci a oznámila skvělou zprávu - "Jsem zdravá"! Zároveň oznámila, že založila nadaci Anastacia Fund. který se věnuje problematice rakoviny prsu.

Moooc krásné... Je super!Anastacia má na zádech vytetovaný egyptský symbol věčného života obklopený sluncem.Tohle je moc pěkný...=))Je prostě sexy a za své tělo se nestydíK tomuhle nemám slov...je to nádhera...Tohle taky =)sexbomba??Tohle je taky moc pěkný..Hodná holka...Nebo rebel??
Hezký šaty že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama