Buffy

17. května 2006 v 13:35 | Cherrynečka* |  Buffy
Kresby :
Ahojky dám se kresby postav z Buffy the Vampire slayers. Moc se mi líbí, ale chci upozornit, že nejsou má výroba.

Anthony Stewart Head


Narozen: 20. února 1954 v Camden Townu, Anglie
Oči: Ořechově hnědé
Vlasy: Hnědé
Sourozeneci: Murray - herec

Vyrůstal nedaleko Londýna. Je synem dokumentaristy Seafielda Heada a herečky Helen Shingler. Vystudoval Londýnskou akademii hudebních a dramatických umění. Jeho první velký úspěch byla role Ježíše ve filmu Godspell. Na divadle hrál mimo jiné dr. Frank-N-Furtera v muzikálu The Rocky Horror Show (tento muzikál byl zfilmován pod názvem The Rocky Horror Picture Show a tuto roli v něm zahrál naprosto dokonale Tim Curry - více o tomto fenoménu najdete třeba tady). Objevoval se i v různých pořadech z produkce BBC. Ve volném čase pracuje na scénáři k animovanému hudebnímu filmu na způsob The Rocky Horror Picture Show. Pohybuje se stále mezi USA a Anglií, kde žije jeho rodina. Má dvě děti Emily a Daisy. Rád jezdí na koni, plave a zpívá.
Znaky upírů:
  • neodrážejí se v zrcadle a nevrhájí stín
  • nelze mu číst myšlenky
  • nemají duši, nedýchají a nemají pulz
  • ve dne spí a v noci jsou na lovu
  • živí se krví
  • vadí jim svěcená voda a kříže
  • zabijí je sluneční svit a dřevěný kolík,tyč... v srdci
  • zabít je lze takto: dřevěným kolíkem do srdce, sluncem, useknutím hlavy či donucením vypítí svěcenné vody
  • člověk se stává upírem, když mu upír vysaje krev a onse následně napije také jeho krve

Oz/Ozy/Daniel Osborne

Je poněkud záhadný. Jeho skutečné jméno je Daniel Osborne. Je to tichý, uzavřený mladík, ovšem smysl pro humor mu nechybí. Je inteligentní, ale k dobrým výsledkům ve škole není dostatečně motivován. Je kytarista ve skupině Dingoes Ate My Baby a třebaže si nemyslí, že je moc dobrá, tak vystupují poměrně často. Stále kouká po Willow, která mu však zatím uniká.

Seth Green

Seth Green

Narozen:
8. února 1974 ve Philadelphii
Výška: 5'4" Oči: Zelené
Vlasy: Zrzavé
Sourozeneci: starší sestra Kaela

Zakončil vzdělaní na střední škole v roce 1991. Jeho první televizní vystoupení bylo v reklamě na dětské výrobky. V jedné z prvních reklam, kterou dělal, měl za partnerku Sarah Michelle Gellar, které v té době byly 4 roky. Objevil se ve velkém množství filmů a televizních pořadů. Měl být i ve filmové Buffy, ale jeho výstupy byly vystříhány, třebaže jeho upíří fotka figuruje na zadní straně obalu kazety. V budoucnosti se nechce věnovat režii jako to u herců obvykle bývá, ale chystá se produkovat.

Alex Harris

Narodil se a vyrůstal v Sunnydale, je nejlepší přitel Willow. O jeho rodině není moc známo, kromě následujících kusých informací: matka neumí vařit, otec je nezaměstnaný, v rodině jsou problémy s alkoholem. Veškeré problémy se snaží řešit s nadhledem a humorem, i když jeho problémy mnohdy přesahují rámec normality. Rande s kudlankou či mumií jsou jen malým příkladem.

Nicholas Brendon

Nicholas Brendon

Narozen: 12. dubna 1971 v Los Angeles
Výška: 5´11"
Oči: Hnědé
Vlasy: Ořechově hnědé
Sourozenci: Kelly, Christian a Kyle

Jako rodák z Californie navštěvoval školu v Santa Claritě, kde hrál baseball. Původně se chtěl baseballu věnovat profesionálně, ale to se ukázalo býti nemožným kvůli vážnému zranění. Rozhodl se věnovat herectví, první příležitost byla v podobě reklam. Měl příležitost prohlédnout si pozadí natačení v roli asistenta produkce, což ho přivedlo k několika konkurzům. Má rád baseball, basketball a táboření. Má jednovaječné dvojče, bratra Kellyho.

Wiliam/Wiliam Krvavý/Spike

Také známý jako Vilém Krvavý. Jméno dostal podle záliby mučít oběti specifickým způsobem. Ale nebyl vždycky krutý a zlý, býval to tichý a citlivý básník. Poté ho Drusilla zabila a opět vzkřísila jako upíra. Nyní je jeho velkou láskou, neudělají bez sebe ani krok. Přestože je Spike "jen" 120 let starý, stihl již zabít dvě přemožitelky. O Buffy se zatím pokouší marně.

James Marsters

James Wesley Marsters

Narozen:
20. srpna 1971 v Greenville, Kalifornie
Oči: Modré
Vlasy: Hnědé

Vyrůstal v Modestu ve státě Kalifornie. Již od tří let byl rozhodnut stát se hercem. Studoval v Juilliard a hrál hodně na divadle, které má raději než film. Poslouchá všechny druhy hudby od Radiohead až k Sex pistols. Jizva na jeho levém obočí vznikla, když byl v New Yorku přepaden, jizva na levé noze když si jako dítě hrál se zahradním ostřikovačem. Chodí spát velice pozdě, ale ne proto, že by popíjel po barech (či po lidech), ale rád sleduje noční pořady v TV. Hraje na kytaru, zpívá, maluje a píše. Je levák.

Cordelie Chase

Cordelia Chase

Cordelia Chase byla DÍVKA na střední škole.Byla hlavní roztleskávačkou a nejpopulárnější dívkou na celé škole.Měla svou vlastní skupinu přátel, kam patřili ti nejbohatší studenti z celé střední. Když Buffy Summersová přišla poprvé do nové školy, viděla v ní svou novou kamarádku, ale Buffy se zkamarádila s neoblíbenými Willow Rosenbergovou a Alexem Harrisem, čímž byla Cordelií odepsána. Cordelia začala chodit okolo Buffy ve chvíli, kdy se u ní objevil neznámý muž jménem Angel a snažila se ho ulovit jen pro sebe, avšak Angel měl oči jenom pro Buffy.Jak šel čas, byla Cordelie několkrát zachráněna před možnou smrtí Buffy a partou, a mezi ní a neoblíbencem Alexem to začalo "jiskřit". Začali spolu chodit. Její nejlepší kamarádka Harmony jí za to odepsala.Cordelia si myslela, že kvůli Xanderovi již není tolik oblíbená, ale na konec zjistila, že to tak není, a proto se dali znovu dohromady. Bohužel jí Xander "podvedl" s Willow a Cordelie se vrátila ke svému původnímu já i když to už bylo těžší než před tím. Když přišel do Sunnydale nový pozorovatel Wesley, okouzlil jí jeho anglický šarm. Wesley jí však odmítl s tím, že si nechce nic začít s pohou studentkou střední školy.Ani doma to nevypadalo tak jako vždycky. Její rodiče už nebyli tak bohatí jak předtím, a tak se rozhodla, že odejde do L.A hledat slávu. Skončila v Angelově týmu v Angel Invesigations. Cordy se při jednom z bojů proti zlu políbila s polovičním démonem, který na ní přenesl svou moc vidět vize.Ale po roce, kdy tyto vize měla si vybraly svou daň a uvrhli Cordy do kómatu. V kómatu se setkala s démonem jménem Skip, který jí změnil na polovičního démona takže mohla mít znovu vize. Roky pracovala těsně vedle Angela při čem vzrůstalo její cítění k upírům, ale když se chtěla s Angelem sblížit, byla povolána vyššími silami a musela ho "nechat". Cordy ztratila paměť. Jediná osoba, na kterou se mohla spolehnout byl Connor a to přimělo Angela k pochybnostem. Jedna věc následovala další a tak se Cordy s Connorem vyspala, díky čemuž otěhotněla. Ale těhotenství neprobíhalo normálně, bylo rychlejší a Cordy se začala měnit. Jedné noci se Cordynino dítě narodilo, a Cordy znovu upadla do kómatu, ze kterého se ještě neprobrala. Její dítě strašně rychle rostlo a stalo se zněho démon v lidské podobě jménem Jasmine. Jasmine se snažila ovládnout svět, ale byla zastavena Angelem a Connorem. Cordy je neustále pozorována specialisty ve Wolfram & Hart.

Charisma Carpenter


Charisma Carpenter

Charisma se narodila 23 července 1970 v Las Vegas, byla pojmenována po parfému.Studovala klasický balet už od pěti let. Jako malá již navštívila mnoho soutěží. Navštěvovala Gorman High School v Las Vegas. V 15 se přestěhovali do Rosarita City,kde pokračovala ve studiu na Bonita High. Charisma školu ukončila až na Chula Vista School of Creative and Performing Arts v roce 1988.Po maturitě cestovala po Evropě, poté šla na vysokou.Pracovala jako instrukturka aerobiku.V roce 1991, byla roztleskávačkou San Diego Chargers.Do L.A se přestěhovala o rok později. Hrála v divadle a v několika mini seriálech. Charisma chtěla dostat roli Buffy ve stejnomenném seriálu, ale obsadili jí do role její kamarádky-nekamarádky Cordelie Chase. Nejdřív odmítala hrát tuto negativní postavu, ale její agentka jí řekla, že je to postava přesně pro ní. Její role začala být populární až ve chvíli, kdy začala druhá řada. Po Buffy přešla do jejího "odnoží" Angela, kde hraje znovu Cordelii Chase. V říjnu 2003 se vdala za Damiana Hardyho a s ním má své první dítě - Donavana Charlese Hardyho, který se narodil 24 března 2003.

Liam/Angelus/Angel

Jako člověk v roce 1727. Jeho přeměna v upíra proběhla v roce 1753. Angel byl tulák a alkoholik, což se mu vymstilo, když potkal Darlu, která z něj udělala upíra. Má velice pestrou minulost. V roce 1860 potkal Drusillu, pozabíjel její rodinu a ji přeměnil na upíra. V roce 1898 zabil dceru cikanského kmene, který na něj uvalil kletbu, která mu způsobuje pocity viny kvůli jeho upírství. V roce 1990 v New Yorku ho vyhledal dobrý démon Whistler, který mu ukázal Buffy. Angel se rozhodl pomoci jí v jejím boji, ale při té přiležitosti se do ní zamiloval.

David Boreanaz

David Boreanaz

Narozen:
16. května 1971 v Buffalu, stát New York
Výška: 6´1"
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Životopis:
Vystudoval herectví a filmovou tvorbu, poté se přestěhoval do Los Angeles. Neměl velký úspěch, mezi jinými dostal malou roli v "Married... With Children". Dělal různé práce, např. obsluhu parkoviště, malíře či dodávky jídla do domu. K seriálu se dostal náhodou, když ho na procházce městem viděl lovec talentů. Podepsal s ním smlouvu na roli Angela. Tím se stal známým po celém světě. Davidův otec je populární moderátor počasí na stanici WPVI. David je rozvedený.

Rupert Giles

Narozen v Anglii, jeho otec i babička byli pozorovatelé. Mladý Giles byl tímto osudem zklamán, on sám chtěl být letcem nebo kupcem. Když chodil na Oxford, chtěl se vzepřít osudu a jako formu rebelie se jemu a jeho příteli, který mu říkal "Ripper" ("Rozparovač"), podařilo na zem povolat démona Eyghon. Pracoval jako kurátor v muzeu, když mu byla radou pozorovatelů přidělena Buffy. S ní je ve velmi úzkém, ale spíše otcovském vztahu. Giles je sečtelý a chytrý, hraje na kytaru, ovládá 5 jazyků a v případě potřeby i bojuje. Nemá mnoho přátel a jediná vážnější známost byla počítačová odbornice učitelka Jenny.

Willow Rosenberg

Pochází z židovské rodiny, rodiče jí nechápali, což vedlo až k pokusu její matky upálit ji.
Nejlepší přítel Willow je Alex, kterého zná již od dětství. Poznali se ve věku 5 let, ovšem jejich "rande" brzy skončilo, když jí Alex ukradl její Barbie. Willow je vyjímečně inteligentní, hlavně v oblasti počítačů, a je skvělá studentka. Nespočetněkrát pomohla Buffy nabouráním různých informačních systémů.

Alyson Hannigan

Alyson Hannigan

Narozena:
24. března 1974 ve Washingtonu DC
Plné rodné jméno: Alyson Lee Hannigan
Výška: 5´3"
Oči: Zelené
Vlasy: Zrzavé
Tetování: Delfíni na kotníku, Japonské kanji (pro štěstí) na zádech

Živopis:
Její první setkaní se světem show businessu proběhlo ve věku 4 let, kdy se začala objevovat v reklamách (např. McDonald's). V té době se rodina přestěhovala do Atlanty a později do Californie, kde byl dostatek příležitostí v podobě konkurzů na různé role. Ve 14 se konečně objevuje ve větší roli ve filmu "My Stepmother is an Alien". Malou zajímavostí je fakt, že v tomto filmu se vedle ní objevil také Seth Green, který vytváří jednu z postav v Buffy. Poté se ještě objevila v několika filmech točených pro televizi, ale byla jen jednou z mnoha neznámých tváří. Teprvé role Willow jí umožnila plně odstartovat kariéru herečky. Alyson má ráda fotbal, ale aktivně ho nehraje moc často z důvodů zranění ve 13 letech. Je fanynkou Shirley Temple a miluje delfíny. Je znalá i počítačů a přestože neumí všechno to, co v roli Willow předvádí, běžné dovednosti, jako poštu či prohlížení internetových stránek, zvládá s přehledem. Rozhodně nelze přehlédnout i fakt, že o ní byla napsána písnička skupinou nesoucí název "Klopecs".

Buffy Summersová

Navštěvovala střední školu, byla roztleskávačkou a v roce 1996 byla zvolena Královnou maturitního plesu. V té době ji kontaktoval muž jménem Merrick, který jí řekl, že je Vyvolená - přemožitelka upírů. Přes zjevnou neduvěryhodnost této informace to byla pravda, Merrick byl její pozorovatel. Když byl zabit, Buffy ve snaze dokončit akci založila požár školní tělocvičny. Protože její rodiče se rozvedli, Buffy se s matkou přestěhovala do Sunnydale. Zde poznala svého nového pozorovatele, knihovníka Gilese. Poznala zde take nové přátele Willow Rosenbergovou, Alexe Harrise a, možno-li ji tak nazvat, i Cordelii Chaseovou, kteří jako jediní znají pravdu o přemožitelce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luci.zajacova luci.zajacova | E-mail | Web | 16. června 2006 v 14:45 | Reagovat

jasně ze mužeš napsat o mym blogu,Cherrynečka.Dobrý stranky o Buffy

2 Cherrynečka* Cherrynečka* | E-mail | Web | 16. června 2006 v 14:53 | Reagovat

díky...Tak jo přidám si tě do spřátelených blogů...Díky...cherrynečka*

3 Cherrynečka* Cherrynečka* | E-mail | Web | 16. června 2006 v 14:53 | Reagovat

díky...Tak jo přidám si tě do spřátelených blogů...Díky...cherrynečka*

4 luci.zajacova luci.zajacova | E-mail | Web | 16. června 2006 v 16:28 | Reagovat

jo a na blogu mam soutěž o nej fotku psa,kdo se chce přihlásit at mi napíše na muj mejl luci.zajacova@seznam.cz

posle mi jen JEDNU fotku psa a ja to

31.7.06 vyhodnotím

5 kačka kačka | 31. srpna 2006 v 11:44 | Reagovat

Nádherný fotky moc heský přidám         si to do svýho blogísku.

6 Cherrynečka* Cherrynečka* | E-mail | Web | 19. listopadu 2006 v 11:06 | Reagovat

jj klíďo... :o)

7 ferda ferda | 18. prosince 2006 v 17:23 | Reagovat

je to tu super

8 Cherrynečka* Cherrynečka* | E-mail | Web | 18. prosince 2006 v 20:36 | Reagovat

jj to je :o)

9 Rihanna Rihanna | 27. prosince 2006 v 23:55 | Reagovat

heloo

10 Radka Radka | E-mail | 29. prosince 2006 v 14:21 | Reagovat

buffy je prostě dobrá doufám že buffy ještě bude v televizi

11 kk kk | 17. února 2007 v 17:47 | Reagovat

buffy je dobra ale ostatni nic moc

12 Cherrynečka* Cherrynečka* | E-mail | Web | 21. února 2007 v 19:56 | Reagovat

:-O

13 marti marti | E-mail | 21. dubna 2007 v 23:00 | Reagovat

Hej, fakt super. Móoooc hezký, řekla bych úžasný stránky. Fakt sis na tom dala záležet. To obdivuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama