Charlieho andílci 2

17. května 2006 v 11:52 | Cherrynečka* |  Filmy
Natalie Cook(Cameron Diaz), Dylan Sanders(Drew Barrymore)a Alex Munday(Lucy Liu)jsou znovu v akci!
Tentokrát jsou v sázce dva stříbrné prsteny, které mají mnohem vyšší hodnotu, než by se na první pohled zdálo. Obsahují totiž velmi cenné informace, s jejichž pomocí lze odhalit novou identitu všech osob, zařazených do národního programu pro ochranu svědků.
Když svědkové postupně začínají umírat, Charlieho andílky čeká nový úkol. Pouze s použitím jejich talentu pro mistrná přestrojení, dokonalých špionážních schopností a znalostí bojových umění je možné zastavit zákeřného pachatele - tajemného 'padlého andílka' Madison Lee (Demi Moore). Za vydatné podpory svého spolehlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyho (Bernic Mac) se ostřílené trio vydává vstříc novému dobrodružství, jehož průběh však nečekaně naruší Dylan, která je přinucena postavit se tváří v tvář temnému tajemství ze své minulosti - tajemství, které ohrozí životy jejích dvou nejlepších kamarádek.
Délka: 103 min.
Režie: McG
Hrají: Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu, Bernie Mac, Crispin Glover,Justin Theroux, Robert Patrick, Demi Moore

NATALIE COOK

CAMERON DIAZ

"Vždycky jsem si ji představoval jako dívku z ideální a šťastné rodiny, která vyrostla po boku sedmi starších bratrů - a proto je tak nespoutaná," říká režisér na adresu postavy, kterou ve filmu hraje Cameron Diaz. "Umí být sama sebou a je velmi soucitná, starostlivá a optimistická. Dívá se na svět očima malého, nevinného diblíka, kterým také je. Pak se usměje a vymlátí ze všech okolo duši."

DYLAN SANDERS

DREW BARRYMORE

"Postava Drew Barrymore byla malým, otrhaným sirotkem. Bylo jí všude plno a pokaždé se zamilovala do špatného chlapa," říká McG. "Vidíme ji, jak zápasí na nějakém zapadlém dvorku pod přezdívkou 'Lady Insane'. V dalším záběru se prohání v obrovském tahači na trhu zemědělských výrobků."

ALEX MUNDAY

LUCY LIU

Alex, kterou ztvárnila Lucy Liu, naproti tomu prošla několika prestižními školami. "Nejdříve ji vidíme jako mladou gymnastku, kterou trénuje slavný Bela Karolyi. Později jsme svědky toho, jak na světovém šampionátu v šachu poráží génia formátu Bobbyho Fishera," pokračuje McG. "Už v prvním díle bylo možné zpozorovat náznaky, že Alex byla v minulosti astronautkou. Tentokrát se dozvíme, že má za sebou i kariéru neurochirurga."

BOSLEY

BERNIE MAC

Vítaným přírůstkem do andílkovského týmu je Bernie Mac, který ztvárnil postavu Jimmyho Bosleye - prostředníka mezi andílky a jejich tajemným zaměstnavatelem Charliem. "Bernie má úžasnou energii, jedinečný hlas a skvělý styl humoru. Přináší do filmu osvěžující prvek," vysvětluje McG.

MADISON LEE

DEMI MOORE

Postava Madison Lee byla už od začátku šita na míru jedné herečce - Demi Moore. Ta však s návratem do filmové branže nijak zvláště nespěchala. McG se proto rozhodl využít své tajné zbraně - neodolatelných přesvědčovacích schopností Drew. "Pokud by roli odmítnula - což jsem nehodlala dopustit - utábořila bych se před jejím prahem a zůstala tam, dokud by nezměnila názor," směje se Barrymore.


že by????
tohle mě vždycky dostane
K nepříteli se zády neotáčí...eeee
fotoHmm???
Hezká motorka!
Tady jim to sluší...a moc
A trsáme!!!!
Charlieho andílci:Na plný pecky sou suprovej film...........skvěle se na něj kouká....je tam sranda ale taky sou tam dobrý herci.Zklamalo mě,že Bosleiho nehrál Bill ......ale tenhle byl taky dobrej.
Takže kdo tenhle filmík neviděl ať chvátá do video půjčovny páš nemáte co ztratit!Je to supa film.......vřele doporučuju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama