Chcete pozvání na rande?:P :))

18. května 2006 v 8:43 | Cherrynečka* |  slohovky
Možná to znáte. Je pátek večer a vy poosmé kontrolujete displej mobilu. Kromě esemesky od otravné kolegyně z práce, která vás zve na šmírování oslizlých striptérů do ještě oslizlejšího baru, ale žádnou zajímavou zprávu nenacházíte. A tenhle scénář se opakuje celé měsíce! Bojíte se, že pokud vás někdo co nejdřív nepozve na rande, ze zoufalství vyplníte přihlášku do kláštera? Pravda, tam alespoň nemusíte platit nájem. Dřív, než si navlečete černý hábit a s poslušností novicky navěky přilepíte jedno koleno k druhému, ale následujte našich pět kroků. A za pár dní budete okupovat stolek v restauraci spolu s fešným mužem (a vzpomenete si na nás!).

1. krok: Zkroťte svá očekávání
Chcete, aby vás na rande pozval kříženec Brada Pitta a Orlanda Blooma s kontem Billa Gatese? Ale no tak. Chlap, se kterým se pobavíte v sobotu na večeři, nemusí projít stejně kritickým laserem jako váš životní partner nebo hrdina té nejvýbušnější sexuální fantazie. Možná bude menší, starší, méně úspěšný a vaše hormony nechá celkem v klidu. Přesto mu dejte šanci! Proč? Hned ze tří dobrých důvodů. Za prvé nikdy neodhadnete, co se stane, až si spolu začnete povídat. Třeba v něm objevíte vtipného, zajímavého muže, s nímž se budete cítit jako královna. Za druhé se z něho může vyklubat věrný kamarád a za třetí se v čase, kdy bude on studovat křivku vašich ňader, můžete porozhlédnout okolo. Třeba váš princ dříme u vedlejšího stolu.
1

2. krok: Vyburcujte kamarády
Když potřebujete sehnat spolubydlící, nemusíte zavařit internetovou přípojku a absolvovat desítky schůzek s osamocenými zoufalkyněmi nebo mlsnými ohaři, kteří si vaši nabídku popletli s rubrikou Sexuální služby. Stačí zmobilizovat síť přátel a známých, vysvětlit jim, v jaké situaci jste se ocitla a co přesně potřebujete, a věřte, že za pár týdnů už budete s milou osobou drbat společné sousedy. S randěním je to úplně stejné. Svěřte se lidem okolo vás, že někoho hledáte, a s velkou pravděpodobností se v okruhu jejich kamarádů najde někdo, kdo si s vámi rád vyjde do kina či divadla. Podle průzkumů poznala asi čtvrtina osob svého partnera přes přátele. Bonus: Protože váš ctitel pochází z ověřeného vrhu, nemusíte se bát, že vás znásilní v kočárkárně.

3. krok: Když se vám líbí, oslovte ho
Na někoho zajímavého narazíte spíš ve dne než při noční seanci u barového pultu. Kavárny a posilovny představují úrodnou půdu, kde nenásilně zasejete na oťukávací rozhovor. Nesmíte se ale tiše schovávat za sněhovou čepicí na šálku kapučína - potřebujete navázat spojení. Zaujmout chlapa je jednodušší, než si myslíte. Usmějte se na něho a zeptejte se, jestli si můžete přisednout. Muži se vás bojí oslovit stejně jako vy je.

4. krok: Pohřběte rutinu
Vykašlete se na zaběhané vzorce svého života. Příklad: Ze zásady se vyhýbáte vernisážím nebo svatbám. Přece tam nebudete zaclánět sama! Právě tato místa ale přetékají davem slibných svobodných chlapů. Tohle zkostnatělé myšlení staví kolem vás zdi, přes které princové na bílých ořích neskáčou. Možná jen proto každý večer usínáte ve spárech smrduté čarodějnice Samoty. Vyprovoďte předsudky do propadliště dějin a se vztyčenou bradou vyrazte kamkoliv, kam vás pozvou.

5. krok: Nebraňte se citům
Možná že váš bývalý nakládal s vaším srdcem stejně jako skartovací přístroj s nepotřebnými papíry a vy se teď plazíte podél stěn jako zpráskaná zatoulaná fena. Také si nikoho nevšímáte, nepřátelsky vrčíte, a když vás někdo pohladí, projevíte svoji nedůvěru silným skusem. Jenomže pak se vás každý lekne, a než by riskoval kousanec, uteče pryč. Muže přitahují veselé, odvážné ženy, které umějí projevit zájem. Takže zapomeňte na hořká citová traumata a vyběhněte do ulic s veškerým šarmem, který ze sebe dokážete vydolovat. Zabere to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama