Christina Millian

18. května 2006 v 10:52 | Cherrynečka* |  Zpěvačky
Christina se narodila 26.září 1981 kubánsko-americkým rodičům v New Jersey, ale vyrůstala ve Waldorfu (Maryland), kde se také stala hvězdou, jakou ji známe dnes. Tehdy se jmenovala Christine Flores. Její kariéra ve světle reflektorů začala již ve velice ranném věku, když se objevila ve filmu Annie Warbucks v teatrální hudební roly Annie.
Brzy poté Christina dostala další velkou příležitost natáčet pro Disney Channel. Ne, ona nebyla součástí kultovního Mickey Mouse Clubu, ale byla jedna z mladých talentů, kteří se podíleli na dnešní generaci POPových hvězd. Byli to například Britney Spears, Christina Aguilera a Justin Timberlake. Christina u Disneye pracovala jako mladý redaktor v pořadu "Movie Surfers".

Tato práce pomohla Christinu představit světu a otevřela jí další možnosti. Když jí bylo třináct let, pomohla jí maminka s kariérou tím, že ji přivedla do Kalifornie. Pomohlo jí to v tom, že mohla udělat svůj další velký životní krok a začala vystupovat v místní televizi. To bylo pro Christinu velice důležité, protože se začala objevovat v televizních show, jako je například: Clueless, Sister, Sister, Smart Guy, nebo také v Get Real.
S novým albem "It´s About Time" Christina Milian změnila svou image a je víc sexy a tak stejně se změnila i její hudba. A to je dobře, protože prvni singl 'Dip It Low' z alba si vede velice dobře nejen v USA, ale i v Evropských hitparádách.
Pokud máte rádi Britney Spears nebo Christinu Aquileru, tak tahle její změna je pro vás to pravé. A ještě něco, skvělé sexy video k písni "Dip It Low" z tohoto nového alba bylo nejstahovanějším na internetu.
Diskografie:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama