Magie 2

17. května 2006 v 19:12 | Cherrynečka* |  Magie :o)

Barevné probuzení

Tuhle super věštírnu jsme dostali od rebelky Jany Kalinové v rámci Změň svůj život. Tak si ráno barevně zavěšti :-)
hlBez přemýšlení
Ještě než se ráno rozkoukáš, zkus si říct první (ale opravdu první, žádné podvádění a opravy :-) číslo a barvu, které tě napadnou. Barvy k výběru jsou červená, žlutá, zelená, černá. Číslo by mělo mít tři cifry. Ty pak sečti tolikrát, abys dostala číslo od jedné do devíti (třeba 378, 3+7+8=18, 1+8=9). Pak se jukni, co ti vyšlo jako věštba na dnešní den. Vypadá to možná jako nedůvěryhodná legrácka, ale i tady funguje podvědomí. Některé barvy v tobě prostě vyvolávají určité emoce a pocity a čísla, která tě napadnou bez rozmýšlení jako první po ránu, když máš ještě čistou hlavu, nejsou jen bezvýznamné náhody. Mají svůj zvláštní význam. Uvidíš!
Barvy a čísla
1 červená - skvělý den, úspěchy číhají na každém kroku.
1 žlutá - únava, podrážděnost.
1 zelená - výborná nálada až do večera.
1 černá - musíš překonat lenost, aby se všechno podařilo tak, jak si přeješ.

2 červená - jsi plná energie a nápadů, ale škodíš si tvrdohlavostí.
2 žlutá - moc užitečné práce dneska neuděláš, ale úsměv ti vydrží :o)
2 zelená - máš hlavu v oblacích, čeká tě rozhodně něco romantického.
2 černá - skvělý den pro finance!

3 červená - sršíš energií a bez větších problémů podáváš maximální výkony.
3 žlutá - trochu nervozita…
3 zelená - den s milým překvápkem.
3 černá - pusť se do něčeho nového.

4 červená - dopoledne v pohodě, odpoledne by nebylo od věci dát si pauzu.
4 žlutá - dobrý den, ale náladový.
4 zelená - úspěšný den plný radosti.
4 černá - dnes bude odpočívat mozek, když už, tak raději manuální práce.

5 červená - bude s tebou zábava, ale pozor na nějakou ztrátu.
5 žlutá - náladu pod psa si můžeš zlepšit poslechem hudby, třeba někde v klubu.
5 zelená - romantika a zase romantika.
5 černá - pozor na přehánění :o(

6 červená - dohoň zameškané v lásce!
6 žlutá - proti nervozitě pomůže sport!
6 zelená - máš bojovnou náladu (hujáá).
6 černá - oplýváš aktivitou.

7 červená - riskuj! Risk je zisk.
7 žlutá - ospalost a lenost překonáš jedině zábavou a humorem.
7 zelená - den jako stvořený pro zábavu.
7 černá - síly narozdíl od dobré nálady chybět nebudou (keep smiling :-))

8 červená - dnes uspěješ ve všem.
8 žlutá - nervózní den, ale nepropadej panice, to přežiješ!!!
8 zelená - možná něco vyhraješ!
8 černá - jakákoli maličkost by tě mohla vyvést z míry :o( A úplně zbytečně!

9 červená - šťastný den pro lásku a zamilování (wooow).
9 žlutá - panovačná nálada, zkus radši nařizovat sama sobě.
9 zelená - dobré, klidný den.
9 černá - dneska se radši vyhni všem možným hádkám…

Co řekne kytka

Co tím chtěl říct, když ti přinesl minule na rande fialky? Na co myslel, když je kupoval, a proč vybral právě je?

hl Věštění je z devadesáti procent dobře zvládnutá znalost psychologie a věštění z květin není výjimkou, právě naopak. Každý předmět v tobě vyvolává určité pocity. Čím víc emocí cítíš, tím více se dokážeš uvolnit a naslouchat instin- ktům, které v tobě ona určitá věc vyvolává. Květiny jsou proto nejlepším katalyzátorem skrytých myšlenek, protože vyvolávají silné emoce. Za kytkou, kterou ti přinesl jednou na rande, můžeš proto směle hledat mnohem víc. Ono to tam totiž opravdu je.

Rudá růže
co ti napoví o vašem vztahu: On je nenapravitelný romantik a tebe opravdově, hluboce miluje. Taky je dost chytrý, aby věděl, jak důležité je zapůsobit a jak to udělat správně.
Co na prvním rande: Myslí to s tebou fakt vážně. Moc se mu líbíš a přál by si, aby to vyšlo.

Čajová růže
co ti napoví o vašem vztahu: On je velmi originální a ty mu stojíš za to, aby si dal tu práci a snažil se tě zaujmout a získat. Má o tebe zájem a stále tě chce něčím překvapovat. Bojí se, abys mu neutekla!
Co na prvním rande: S tímhle klukem se nebudeš nudit. Bude mít vždycky plno nápadů a plánů.

Modrá růže
co ti napoví o vašem vztahu: Hodně v poslední době o vašem vztahu přemýšlí. Těžko říct, co se mu honí hlavou, ale pravděpodobně ti brzo bude chtít něco říct. Že by poprosit o ruku?
Co na prvním rande: Tenhle kluk se chce lišit. O sobě má vysoké mínění a rozhodně netrpí nedostatkem sebevědomí.

Kopretiny

co ti napoví o vašem vztahu: Cítí se s tebou moc dobře a hlavně volně a svobodně. Váš vztah vnímá jako naprosto bezproblémový a tebe bere jako ideální holku pro volný čas.
Co na prvním rande: Kopretina znamená radost ze života a všechno, co patří k jeho krásám. Jestli s tebou chce tohle sdílet, čekají tě nádherné chvíle.

Tulipány
Co ti napoví o vašem vztahu: Čistý a jasný. Všechno plyne pokojně a tak, jak má. Na obzoru nejsou žádné mraky.
Co na prvním rande: Krásu vidí v jednoduchých věcech. Nebude s tebou nikdy hrát nefér hru a to samé nejvíc ocení i u tebe. Upřímné a jasné jednání.

Karafiáty
Co ti napoví o vašem vztahu: Citlivý a jemný kluk, který si tebou pořád ještě není moc jistý. Potřebuje od tebe víc důkazů lásky a trochu povzbudit!
co na prvním rande: Je slušný a hodný, možná i trochu nesmělý. Kluk, který moc prvních rande neprožil a moc zkušeností s věcmi lásky asi nemá.

Kaktus
Co ti napoví o vašem vztahu: Tak tohle už je fakt hodně vážné. Nechce se ženit, ale žít s tebou by si moc přál. Je to trochu samorost, ale pohodář.
Co na prvním rande: No na první rande je to přinejmenším dost originální. Možná chtěl naznačit, že to s ním nebudeš mít lehké, ale zkus to brát pro začátek s humorem. Uvidíš, s čím přijde příště.

Mix co ti napoví o vašem vztahu: Má náboj a energii a vládne mu neznuděnost, dynamičnost a neustálá radost z poznávání toho druhého.
Co na prvním rande: Bystrý kluk se smyslem pro humor a vkusem, který má o tobě vysoké mínění a moc se snaží udělat na tebe dojem.

Co na tebe prozradí barvy?

Líbí se ti modrá? Šílíš po černé? Ze žluté máš depresi? To, jaké se Ti líbí barvy a jaké naopak nesnášíš hodně vypovídá o tvé povaze. Teď máš šanci dozvědět se něco o svých slabinách, silných stránkách a jakou barvu použít když...

Černá - Je černá tvá nejoblíbenější barva? Pak jsi na první pohled tajuplná, jednáš někdy příliš neuváženě, ráda potlačuješ vnitřní přání a jsi citlivá. Černá vyjadřuje negativní pocity.

Modrá - Jsi klidná a opatrná a nikdy vědomě neubližuješ. Mezi tvé výrazné rysy patří pořádku milovnost. Uděláš si pořádek i v tom největším chaosu. Dokážeš se se vším hned vypořádat. Máš velkou potřebu klidu a harmonického prostředí bez hádek.

Červená - Je to barva silných citů a emocí, hlavně lásky, vzteku a panovačnosti, ale i vzpoury a revoluce. Jsi doslova nabitá energií. Tvůj elán je tak nakažlivý, že prostě strhne každého. Své myšlenky a činy vášnivě hájíš. Tvým životním heslem je ,zvítězit".

Zelená - Zelená uklidňuje. Je to barva přírody. Ti, kdo si zelenou zamilovali mají vyrovnanou povahu, jsou čestní a rádi pomáhají druhým. Nechybí vám ani vytrvalost, trpělivost a umíte být jemní a velkorysí.

Fialová - Obliba fialové napovídá, že jsi citlivá a intuitivní, nechybí ti ani smysl pro porozumění. Jsi velice kreativní. Svět je pro tebe něco jako velká zásobárna nápadů. Ve všem si dokážeš najít něco pěkného.

Žlutá -- Rád luštíš křížovky a různé rébusy. Od přírody máš talent v klidu zvládat stresové situace a nečekané události tě v žádném případě nevyvedou z míry. Pro svůj život potřebuješ práci, která tě plně zaujme.

Bílá - Jestli máš ráda bílou, tak jsi bezesporu všestranně nadaná. Bílá symbolizuje čistotu, jasnost a nevinnost.

Oranžová - Ve své podstatě jsi velice hravá a stále sršíš dobrou náladou. Tvůj smích je neuvěřitelně nakažlivý. Máš pověst pohodového člověka, který dokáže rozesmát i toho největšího mrzouta.

Jakou barvu, když...
* chceš zhubnout? Jedině modrá, ta totiž tlumí chuť k jídlu.
* ti chybí dobrá nálada? Dodej si žlutou.
* jsi nervózní? Opět modrou, ta má totiž i zklidňující účinky.
* cítíš nebezpečí? Schouli se do hnědé. Je to barva domova a bezpečí.
* máš nedostatek energie? Začni den s červenou.
* potřebuješ probudit mozek? Tvoje poslední záchrana je žlutá.
* chceš mít super nápady? Tady pomůže fialová.
Splněné sny
Stačí, když si na papír napíšeš do těch nejmenších detailů, čeho chceš dosáhnout. Musíš to ale psát v přítomném čase, jako by se to právě odehrávalo. Příklad: "Chodím s tím super klukem od vedle, jsme spolu šťastní..." Pokud se v některém případě zdá přítomný čas divný (např.: "Dělám maturitu..."), použij minulý čas (např.: "Udělala jsem maturitu"). Když kouzlo dopíšeš, připiš magické sousloví STANIŽ SE. Papírek nos stále u sebe a několikrát denně si ho přečti. Přitom si představuj to, co je na něm napsané. A nezapomeň, že když tomu nebudeš věřit, tak se to nevyplní! Důležitá je víra!
1
Na bolest
Lehni si na postel, dej ruku na bolestivou část těla a odříkávej si alespoň v duchu: "ABRAKADABRA, BRAKADABRA, RAKADABRA, AKADABRA, KADABRA, ADABRA, DABRA, ABRA, BRA, RA, A." Opakuj to ještě dvakrát, protože 3 je magické číslo. Představuj si, že s každým odebraným písmenkem mizí bolest. Abrakadabra je velmi silná formule složená z několika krátkých arménských slov a znamená "žehnám tomuto činu".
Podřiď se mému přání
Tohle kouzlo je na můj vkus docela drastické. Pokud se cokoli nepovede, může to mít strašné následky. Doporučuju ho, jen pokud už není jiné východisko. Používá se na výhody ve škole i v rodině. Potřebuješ nový tenký hřebík a dvě stejně dlouhé větvičky z olivy. Ve čtvrtek, v den Jupitera, když měsíc dorůstá, ve druhé hodině po setmění rozpal hřebík dočervena. Větvičky slož do tvaru kříže a hřebíkem je ve středu spoj propíchnutím. Potom 3x opakuj: "Vzývám tě, Lehaeli, chvályhodný a osvícený bože, jenž vládneš slávě a ctižádosti. Pomoz mi, ať (jméno osoby, kterou zaklínáš) nemá klidu, ať nespí, ať nejí, dokud se nepodřídí mé vůli." Nakonec udělej nad vším znamení pentagramu pro vyvolání. Buď razantní a přímá. Uvidíš, že toto působení se nedá ignorovat. Až se tvůj záměr splní, rozpoj větvičky, poděkuj a vhoď je do tekoucí vody.
Rituál přivolání peněz
Na oltář si připrav svíci v barvě peněz (zelenou, oranžovou nebo zlatou), misku s mlékem na znamení hojnosti, misku s drobnými mincemi a bankovku vyšší hodnoty (100, 200, 500, 1000 korun) a zápalky. Pod svíci polož bankovku. Teprve potom vzývej bohyni hojnosti: "Bohyně hojnosti, paní vlídná a štědrá, volám tě! Skloň se ke mně a vyslyš mé přání, prosím, pomoz mi! Bohyně hojnosti, paní vlídná a štědrá, slyš mě!" Vezmi zápalky a škrtni sirkou. Jiskra, která zapaluje svíci, ti zprostředkuje spojení s bohyní. Dívej se na plamen svíce a pozoruj, jak bohyně přes něj vstupuje do kruhu. Potom pomalu a beze spěchu zklidni svou mysl a co nejsilněji si uvědom své potřeby. Dívej se, jak světlo ozařuje bankovku a drobné mince v misce. Představuj si, co si za peníze chceš koupit. Až se dostatečně pokocháš svými představami, řekni nahlas: "To, co chci, je pohřbeno jako peníze, které k tomu potřebuji. Pomoz mi, bohyně hojnosti, odstranit všechny překážky k jejich získání. Chci najít cestu k penězům, jen peníze mi dovolí jít cestou štěstí. Mocná bohyně, spal vše, co mi v cestě brání. Chci… (vyslov svou potřebu)! Jak ubývá svíce, tak ubývá má chudoba. Až svíce zmizí, zmizí i mé přání, penězům bude uvolněna cesta a já je budu mít. Moje potřeba bude naplněna." Vezmi do rukou misku s drobnými mincemi a chrasti s nimi. Můžeš je brát do ruky a pouštět zpět do misky. Svou představu neopouštěj a pozoruj svíci, než dohoří. Pokud nemáš tolik času a nemůžeš sedět v kruhu hodiny, svíci uhas a kruh otevři. Vše zanech na místě a neodvolávej ani bohyni, ani živly. Druhý den kruh opět uzavři, zapal svíci a ve svých představách pokračuj. To můžeš opakovat tak dlouho, pokud svíce úplně nedohoří. Teprve potom můžeš ukončit rituál. Postav se do středu kruhu a řekni: "Peníze, které potřebuji, jsou uvolněné. Přichází čas, kdy ke mně mohou volně plynout. Má potřeba je uspokojena. Tobě, bohyně hojnosti, děkuji. Děkuji síle vyššího dobra. Nechť moje štěstí, jež mi peníze přinesou, sdílejí i ti, kdož to potřebují. Vzývám tě, laskavá a vlídná bohyně hojnosti. Staniž se!" Bankovku si ulož do peněženky a těš se, že jich brzy bude víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulišák Kulišák | E-mail | Web | 17. května 2006 v 19:25 | Reagovat

zajímavé ... velice zajímavé a pravdivé ... jen mám malou připomínku:

to tvé magické sousloví "staniž se" je takové prazvláštní a magici a wiccani většinou používají trochu příjemnější větu "a tak se staň" je to jen hra se slovy, ale zní to prostě líp. Zkus si to říct nahlas!!! Jinak pěkný blog ...

2 Cherrynecka* Cherrynecka* | E-mail | Web | 17. května 2006 v 19:48 | Reagovat

Mno jo na todle sem vůbec nemyslela když sem to psala...Ale díky za připomínku...Taky máš pěkný blogísek... :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama