Marc Terenzi

17. května 2006 v 11:48 | Cherrynečka* |  Zpěváci

Marc Terenzi

Jeho skupina:

Americká chlapecká skupina. Dala se dohromady na Floridě v r.1999.
ČLENOVÉ:
jméno: Patrick King, jr.
narození: 22.7.1980
ostatní: Mimořádně hudebně i pohybově nadaný. od 15ti hraje na kytaru, klávesy, housle, violoncello a francouzský roh. Závodně plaval a vystupoval v několika show. Ve volném čase rád cestuje, jí, ale mezi jeho největší koníčky patří vše kolem lodí a člunů.
jméno: Michael Johnson
narození: 30.7.1982
ostatní: Je nejmladší ve skupině. Ve čtyřech letech se začal věnovat tancování. Vystupoval v Disney televizi. Když mu bylo 8, učil se zpívat. Ve 13ti vyhrál titul v tancování juniorů Mr. Dance of Florida a Teen Dancerof the Year. Ve skupině hraje na basovou kytaru a perkusy.
jméno: "J" Josh Horn
narození: na Floridě
ostatní: Od malička se věnuje hudbě. V 5ti začal hrát na piano, o šest let později na trumpetu.Když ho maminka naučila noty, uměl dřív hrát na xylofon, než mluvit. Ve 14ti hrál divadlo. Podílel se na 30ti scénářích divadelních her jako herec nebo hudební ředitel. Má rád kreslené seriály (Scooby Doo!, Simsponovi) a thrillery.
jméno: Ben Bledsoe
narození: v Kalifornii
ostatní: Rád cestuje a objevuje nové kraje. Zakořenil v Atlantě, ale jeho srdce ho táhne do Hollywoodu. Profesionálně začal zpívat ve 11ti v divadle, o rok později byl slyšet jeho hlas v televizních reklamách a filmech. Hraje na elektrickou kytaru, basu a saxofon.
jméno: Marc Terenzi
narození: 27.6.1978
ostatní: Ve 3 letech začal tancovat v tanečním oddíle, který vedla jeho babička. V 7 letech ho uchvátila hra na piano - hrál na něj v kostele jeho matky. Nikdo ho hře neučil, co slyšel, to uměl zahrát. Sám se naučil hrát i na kytaru, kterou mu tatínek daroval k Vánocům, a o něco později ovládl saxofon a zpěv. Od 12ti let vystupoval v několika televizních pořadech. Nazpíval dokonce několik písní v seriálu Simpsonovi.
Říkalo se,že Mark sekl se zpěvem protože Sarah umí líp zpívat než on.Ale pořád častěji ho vídám v televizi...tak nevím nevím co je na tom pravdy.....doufejme že zpívá dál!
SOUČASNOS:
Marc Terenzi je ženatý se Sarah Connor a mají syna Tylera.Mnoho fanynek jim to nepřeje a proto píšou Sarah Connor výdružné dopisy.Ale co se s tím dá dělat že??Fanynky jsou fanynky!

Fotešky....

Tak kterou kartu?
Tancuj tancuj vykrůcaj...
Jééééé
o je klásnej kukuč!
Mark a skupina...
Toto je mazec foteška
JéééééA rozjedem to hoši!A jedem..... Došel asi benzín....Hmm...na co asi čeká??Nebo na koho??=)Hmmm? Je sladkej Moc pěknej....a to tetování taky.... Click to view full size imageTak jo no...já se podepíšu......Click to view full size imageA dem nahrávat....Kuk sem kuk tam....;0)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ......... ......... | 3. května 2007 v 18:04 | Reagovat

pěkně si to skopčila

2 andýýýýýýýýýýý andýýýýýýýýýýý | 19. září 2007 v 20:07 | Reagovat

JOJO  je to furt na stejný brdo!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama