Runaway a road adventure

17. května 2006 v 13:58 | Cherrynečka* |  Počítačové hry

Runaway a road adventure

Příběh hlavního hrdiny Briana je plný logických úkolů a hledání v zajímavých místech Ameriky. Pomocí myši, postřehu a bystrého úsudku Brianovi pomůžete zachránit krásnou dívku a přijdete na záhadu jednoho indiánského krucifixu. Grafika hry je vytvořena ve 3D prostoru, ale všechny postavy a jejich animace jsou vyrenderovány do 2D ploché grafiky, která velmi připomíná styl grafiky animovaných komiksových seriálů v TV.

Proti TV však nabízí tato hra vysoké avšak pevně nastavené rozlišení 1024x768 které musí podporovat váš monitor a GK. Všechny zvuky předmětů a akcí jsou velmi přesné a všechny rozhovory jsou profesionálně nadabované českými herci v našem rodném jazyce.

Ovládání je velmi jednoduché - když přejedete myší nad nějakým aktivním předmětem na obrazovce, kurzor se změní a pod obrázkem hry se objeví text, který vám napoví, co můžete s předmětem provést - sebrat předmět ze země, zapáčit páčidlem, poškrábat lak na autě, promluvit si s další postavou - vše je hned jasné a intuitivní. Hraje určena pro hráče starší 15-ti let.

- úchvatná kreslená grafika, 100 okouzlujících scén
- napětí, zábava a skvělý příběh, 5500 dialogů
- profesionální překlad, český dabing, 24 doprovodných skladeb
- neuvěřitelně rozsáhlý příběh na třech CD, desítky minut doprovodných videosekvencí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama