Sexuální deníčky opravdových kluků..:)

18. května 2006 v 8:31 | Cherrynečka* |  slohovky
"Nikdy jsem nechtěl zahýbat."
Jarda (18) minulý měsíc podvedl Karolínu (16), se kterou chodil půl roku.


"Dneska jsem potkal Gábinu. Měl bych se cítit jako hajzl, ale není to tak. Než jsem podvedl svoji holku, nikdy jsem si nemyslel, že to dokážu. Myslel jsem, že zamilovaní lidi se nepodvádějí. Ale to nejspíš platí hlavně pro holky. Zjistil jsem, že sex je pro mě (a asi pro většinu kluků) prostě fyzický akt. Napoprvé jsem se cítil provinile a hlavou se mi honilo: ,Říct to Káje? To by v životě nepochopila, dala by mi kopačky... A to bych zase nepřežil já. Nikdy jsem nikoho víc nemiloval. Ale nestačí mi to.' Gabinu znám už pár měsíců. Není to žádná ,dávačka' z diskotéky. Do toho bych nešel... Má kluka, nehrozí, že bychom se dali dohromady. Miluje ho - a to mě udržuje v pohodě, že máme jasno a neděláme si scény. Oba jsme porušili pravidla.
Došlo k tomu na mejdanu u nás doma. Nejdřív jsem jí to udělal pusou a pak trochu přibrzdil... Jako kdyby orál byl jen nevinná hra. Báli jsme se, že nás společní známí prokouknou. Nešlo to ale vydržet. Gábina byla docela vostrá, řekla si, co potřebuje, a to jsem s Karolínou nikdy nezažil. Když jsme tam tak leželi, bylo nám jasné, že je to špatně. Ale co - pokud se to Kája nedozví, není co řešit. Užíváme si jednou za čtrnáct dní u Gabiky na chatě. Začalo mě to bavit, už ani necítím vinu. Když se miluju s Karolínou, nikdy nemám v hlavně Gábinu, a naopak. Jako by jedna byla ,kámoš na pivo' a druhá ,nejlepší kamarád' - nesoutěží spolu, mají odlišné role. Netuším, jak tohle skončí - chybí mi síla vůle. Děsím se dne, kdy se všichni potkáme na party."
1


"Vůbec jsme se neznali."
Po rozchodu s tříměsíční známostí si Ben (19) užíval jeden náhodný sex za druhým...

"S holkama na jednu noc je nejsuprovější pocit: když můžu, tak si užívám. Svoboda bez závazků - už se nikdy nemusíme vidět. Můžeš si jít absolutně za svým instinktem. Jasně, mám strach z odmítnutí, jako vždycky. Ovšem pár drinků náladu spraví a jde se na věc. Baví mě flirtování a vyprávění si o svých tajných fantaziích. Těžko se přítelkyni koukneš druhý den ráno do očí, když jsi po ní noc předtím chtěl nějaký zvrhlý divočárny, že jo... Měli jsme pánskou jízdu, a tak jsem si hned očíhnul jednu holku. Nešla přehlédnout. Zabírala na mě, protože jak šel čas, flirtovala jako blázen a já se dostával do varu. Najednou se zeptala: ,Složíme se na tágo?' Nejdřív jsme jeli k ní - bydlela v podnájmu s kámoškou. Vystoupil jsem z taxíku a čekal, co bude. To je nejjistější způsob, jak zjistit, jestli ,půjde nebo nepůjde'. Pokud se zeptá ,co děláš?', můžeš s klidem odpovědět, že si jen potřebuješ odskočit ke stromu na malou:-). Ale ona se na nic neptala, takže bylo vyhráno. Noc byla hodně divoká. Je to zvláštní, ale když někoho vůbec neznáš, funguje tam určitý druh intimity, který s dlouhodobou přítelkyní nezažiješ.
Ráno mi nebylo nejlíp. Blesklo mi hlavou, že jsme vlastně úplně cizí lidé. Nevěděl jsem, jestli si vůbec můžu sednou na postel, natož přemýšlet o duchaplné konverzaci. Radši jsem vyklidil pole a dost se mi ulevilo... Další noc před spaním jsem si přehrával tuhle ,storku' v hlavě - několikrát:-). Už se třeba nikdy neuvidíme, ale vyřádili jsme se. A o to jde, ne?"


"Rozechvění zůstalo"
Martin (18) chodil s Ester už rok, když to spolu konečně rozjeli...

"Co jsme spolu s Ester začali spát, držel jsem se radši zpátky - nebyl jsem si jistý, jestli se jí líbí přesně to, co mně. Já sám jsem chtěl víc, ale nedokázal jsem si představit, jak s ní o mých představách mluvím. Nechtěl jsem vypadat jako pitomec. Jednou přišla chvíle, kdy už jsem se chtěl Ester přímo zeptat, jak se při milování vlastně cítí a co prožívá. Jenže pak mě napadlo... co kdybych se neptal a zkusil jí rovnou ukázat něco šíleně drsnýho? Nedokázal jsem to.
Nebude si pak třeba myslet, že mi není schopná dopřát všechno to, co chci?... Šílený! Naštěstí Ester moje váhání prokoukla a sama se mě zeptala, jestli jsem v pohodě. Šel jsem do toho a všechno na rovinu vyklopil. A ona?... Byla nadšená! Že jsem jí všechno řekl, ale i z mých divokých návrhů. Mít sex podle vlastní fantazie s holkou, kterou miluju...
to je nadpozemské. Každý kluk se asi bojí, že se ze sexu stane rutina. Jenže pokud svou holku miluje, neměl by se tak snadno vzdávat. Ester má někdy zábrany a ,bojí se' být divoká, ale to mě právě hrozně moc přitahuje. Můžu pak jít a pomalu a něžně v ní začít všechno probouzet..."


"Poprvé spolu"
Honza (17) chodil s Petrou dva měsíce. Vzpomíná na jejich první sex...

"Konečně se mě Petra zeptala, jestli u ní nechci zůstat na noc! V duchu jsem zajásal a říkal si ,mám to v kapse':-). Ale hned nato jsem začal panikařit... ,Půjde nám to spolu?' Nějaké holky už jsem měl, ale sex byl vždycky divný. Asi proto, že jsem je upřímně nemiloval a moc mi na nich nezáleželo. Nechtěl jsem ale, aby to dopadlo stejně i s Petrou.
Měla zatím jen jednoho kluka, ale sex s ním prý nebyl nic moc. Chtěl jsem se vytáhnout a docela mi záleželo na tom, aby kámoškám vyprávěla, jak to bylo super. Zároveň jsem začal mít strach, aby si ode mě moc neslibovala. U sexu na jednu noc by mi to nevadilo, ale já jsem si přál, aby všechno bylo perfektní a ne naposled. Pořád dokola jsem si podle svého scénáře opakoval, co a kdy udělat, jenže když došlo na věc, nevěděl jsem samozřejmě nic:-(.
Hodně jsme flirtovali a byli jsme v pohodě, ale když přišel čas jít do postele, začal jsem se třást. Nechtěl jsem, aby si toho všimla, znervózněl bych ještě víc. Pak během mazlení se mi navíc zamotaly hodinky do jejích vlasů, začali jsme se strašně smát a napětí se uvolnilo. Konečně jsme mohli jít na ,to':-). Vím, že to nezní zrovna romanticky, ale radši jsem se v duchu ještě pořád uklidňoval, abych to zvládnul. Nakonec jsme měli nejkrásnější sex, co jsem zatím zažil. Petra byla opravdu skvělá a přirozená. Ne jako ty holky předtím. Musím se pořád sám sobě smát, kdykoli si vzpomenu, jak hrozně jsem se choval a zbytečně se strachoval."

"Dělali jsme všechno - kromě sexu."
Dan (17) potkal Sylvii minulou noc. Spali v jedné posteli, ale nic spolu neměli.

"Sylvie se mi líbila od začátku. Padli jsme si do noty, povídali a mně začaly myšlenky zabíhat trochu jinam. Doufal jsem, že spolu strávíme noc, ale ani na minutu mi ta představa nepřišla reálná. Nedovedl jsem si to představit. Vlastně mi přišlo, že mám docela nahnáno. Vedle takové milé kočky jsem si připadal trochu jako... nadrženec, který myslí jen na to jedno. Měl jsem pocit, že ji taky zajímám, i když těžko říct. Nechci mít nálepku ,vojížděč', takže se držím zpátky. Zachytil jsem její pohled, vždycky se usmála a začala si kroutit vlasy. Po chvíli oťukávání jsem se odhodlal ji políbit - a nebyla proti! Díky bohu.
Nabídl jsem se, že ji doprovodím. V poloprázdné noční tramvaji mi na ni pořád sjížděly oči, ale nechtěl jsem ji děsit neustálým zíráním. Ještě nebylo jasné, co bude, ale nemohl jsem se dočkat, až ji uvidím nahou. Řekl jsem si ,stop'- vždycky mi přijde, že mi holka vidí do hlavy, jakmile se myšlenkama zaseknu na sexu. Když jsme dorazili před dům, neřekla ani slovo a vzala mě k sobě. Cloumala se mnou touha konečně vidět její tělo.
Ani ne tak proto, abych udělal další ,zářez', spíš mě zajímalo, jak bude vypadat. Dali jsme si na čas, všechno šlo pomalu - tak jak chtěla ona - a bylo to naprosto v klidu. Pak mi dala signál, že můžu postoupit dál. Nemusela nic říkat, prostě jsem to věděl. To se u holky pozná. Hrál jsem si s ní a užíval si to. Dokonce jsem se skoro udělal a nemusela na mě ani sáhnout. Bylo mi jasné, že my dva se spolu nepotřebujeme vyspat. Celou noc jsem ji držel v náručí. Nemohl jsem usnout, jak jsem byl vzrušený. Noc bez sexu je mimořádná věc, protože cítíš tu chemii a přitom se držíš, jak můžeš. Zjistil jsem, že když tě holka bere, nemusíš to vždycky stvrdit sexem. Tak jsem ji nakonec viděl nahou, úplně celou - a nechalo to pořádný otisk v mojí hlavě. Myslím, že z toho budu žít ještě hodně dlouho..."
2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama