Sin City

17. května 2006 v 11:54 | Cherrynečka* |  Filmy
Sin City - Město Hříchu
Vítejte v Sin City. Toto město je plné násilí, korupce a zlomených srdcí. Pro někoho je temným, cynickým místem a pro někoho je domovem. Zkorumpovaní policisté. Sexy prostitutky. Zoufalí padouši. Někteří touží po pomstě, jiní po spasení a další po obojím.

Sin City je město, které existuje doslova v černé a bílé. Svět, který je strohý a tvrdý. Pouze vzácné záblesky zářivých barev ho rozjasňují. Zároveň je to město výrazných kontrastů - korupce, touha po moci a nepoddajnost na jedné straně a morálka, víra a sny o lásce na straně druhé. Imaginární metropolie, která není vždy jen špatná, ale, jak se zdá, rodí se tu čisté city a emoce.

Město ze zrodilo roku 1991 z bujné představivosti a výtvarného umění mistra moderních komiksů, Franka Millera. Stalo se jedním z kritiky nejoceňovanějších kreslených příběhů dneška. Miller byl již dlouhou dobu významnou osobou světa kreslených příběhů, ale jeho příběhy Sin City prolomily všechny předchozí úspěchy. Nikdy však nepředpokládal, že bude Sin City někdy zfilmováno…

Z Millerových komiksů si režisér Robert Rodriguez vybral tři povídky - Drsný sbohem (The Hard Goodbye), Velká tučná zabijačka (The Big Fat Kill) a Ten žlutej parchant (The Yellow Bastard).
Wow.......to je strašidelný......
Ble on nemá jedno oko
Celej žlutej proč asi??
Bacha nebo tě zabiju!
Proč na něj de s břitvou?
Podle mě to bude super filmík........
Pořádně nastražit uši.......
Pěkný......
Asi sou hodně šťastní že to přežili co?
Celé město ve své kráse..........
JJ......kouká, kouká
Hmmm.....ta za nim si pěkně valí =D
Wow.......žeby vězení??
Pěkný.......100% je to super film
Chudák jeho ruka.........
Bang!
Club Pecos.......
hi hi
Pěkně si valí!
hmmmmmm
Tenhle filmík sem neviděla......ale znám hodně lidí co ho viděli a pořád ho chválili.......je to určitě super filmík a někdy se na něj 100% kouknu a vy co ste ho už viděli.........tak se na něj koukněte znovu......no neříkejte že by se vám nelíbilo si ho skouknout ještě jednou!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama