ssmss

17. května 2006 v 15:54 | Cherrynečka* |  Básničky
Po dlouhé době dávám Love smsky, tak tady jsou:
Jeste nikdy jsem tolik neplakala jako kdyz mam ted tebe.. asi jsem konecne poznala, co znamena kdyz nekoho milujes.

Jsi moje trpytiva luna nad rekou a jsi duvod proc kvetinky rozkvetou, jsi moje nejkrasnejsi predstava, jez se mi v hlave prehrava.

Je tak zvlastni, ten pocit ktery mam. Srdce mam na dlani a nic neskryvam, cely svet jakoby ted patril nam, ale porad jsem ja sama a ty jsi sam.
Miluješ pro krásu? Tak nemiluj mne, jsou i hezčí než já. Miluješ pro bohatství? Tak nemiluj mne, jsou i bohatší než já. Miluješ pro lásku? Tak miluj mne, protože nikdo Tě nemiluje tak jako já!
Když pozdě večer usínám, jen na Tebe vzpomínám! Zrovna padá hvězdička a přeji si, abych vešla do Tvého srdíčka. Hvězdička spadla a mě nezbývá než naděje, že na mě vzpomínáš, tak jako já na Tebe!
Srdce je jako uzamčená klenotnice, prázdné nebo plné. Někdy si dva lide své klenotnice navzájem odemknou a tak vznikne láska. Děkuji Ti za to, že jsi našla můj ztraceny klíč.
Kdyby polibky byly vodou, dala bych Ti moře. Kdyby bylo objetí lístkem, dala bych Ti les... a jestli je láska život, pak já dám Ti svůj.
Myslet na tebe znamená snít, cítit tě u sebe znamená být, líbat tě na těle znamená chtít, usínat vedle tebe znamená žít.
Jak často mi připadá, když přivineš mě k sobě, že na světe jsi kvůli mě a já zas kvůli tobě.
Každým okamžikem Tě miluji víc a víc. Dnes více než včera a méně než zítra.
Mám ráda lásku, mám ráda tebe. Mám štěstí a jsi to ty, když pláču, pláčeš se mnou, když se směji, směješ se se mnou. Jsi sluníčko, které září, jsi naděje kterou neuhasím. Jsi moje láska.
Někdo mi řekl, že den má 24 hodin, hodina má 60 minut a minuta má 60 vteřin. Ale nikdo mi neřekl, že vteřina bez tebe je jako prázdné nekonečno.
Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já díky Tobě vím, jak je nádherné milovat.
Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc!
Já vím, že Tě nesmím vídat, já vím, že Tě nesmím líbat. Já vím, že mě nemáš rád, přesto dál Tě budu milovat...
Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl a na mě již nikdy nezapomněl!
Kněz má víru, ďábel peklo, bouřka tmu a slunce světlo, drak svůj oheň, řeka vodu, mrakodrap má tisíc schodů, bůh má svět a mrak má nebe, ty máš mě a já mám tebe!
Co je to láska? Klam a krutá maska, kterou chtíč zakryje. Je to vrah duše člověčí, nemoc, kterou neléčí žádný z léků. Je to nejkrásnější chvíle žití. Je to to co můžeš chtíti, abys žil.
Krásný večer, dobrou noc, pusinek posílám strašně moc. Hezky spinkej, hajinkej, jak medvídek malinkej. Zavři očka, ať jsi potmě, ať se Ti zdá třeba o mě!
Byl jsi mi jen přítelem, teď jsi mi víc, doufám, že pochopíš, co tím chci říct. Nejsem básník, který verše skládá, jsem jen holka, která Tě má ráda.
Snad se vám líbí... Nashle příště, vaše zamilovaná a smutná Cherry*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama