US5

17. května 2006 v 11:38 | Cherrynečka* |  Skupiny

US5_Promo Maria_009.jpgUs5

Richie, Izzy, Jay, Chris a Michael jsou členové skupiny Us5.Když udělali svou první písničku Maria určitě neměli ani ponětí že za tenhle song dostanou platinovou desku. Celkem rychle se stali slavnými. Dá se říct, že se to stalo přes noc. Takže předpokládám, že už mezi nimi máte svého oblíbence a tak vám o nich něco povím.
Christopher Richard Stringini (Richie)
Datum narození:28.11.1988
Místo narození: Wheaton IL
Výška: 173 cm
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá
Už od 4 let se Richie objevuje na jevišti a už má za sebou pár rolí v muzikálech,věnuje se sportu a zahrál si v americkém filmu "rule number one".
Richie byl na rozpacích a nevěděl jestli se má rozhodnout pro svou úspěšnou hereckou kariéru nebo pro US5.
Dal přednost US5, a tak ukončil školu.
Teď se může naplno věnovat zpěvu-koncertovat.
Richie je velmi energetický a je největší komik z US5.Rád napodobuje kluky ze skupiny.Stal se největším miláčkem dívek z celé skupiny-A Richie si to velmi užívá.O svých fanynkách říká,že jsou cool a sladké.
Richie je stále více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíce.
Richie potřebuje stálý kontakt se svou rodinou, kterou nadevše miluje.
Jeho rodina ho podporuje a motivuje-dává mu sílu.
Richie má staršího bratra.
Christopher Watrin
Daum narození: 7.8.1988
Místo narození: Koln
Výška:178 cm
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá
Chris si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.
Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.
Chris má 20-ti letou sestru Efu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu. Chris momentálně chodí ještě do školy.
Izzy Gallegos
Datum narození: 19.10.1983
Místo narození: Orlando, Florida
Výška: 173 cm
Barva vlasů: červené dredy
Barva očí: Hnědá
Od 15 let se Izzy věnuje muzice.
Izzy už dříve vystupoval se sklupinou EXACT,se kterou zpíval a tancoval.Dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson.Později se stal členem komerční skupiny US5.Bydlí s klukama ze skupiny ve společnym WG Domě.Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník-salta patří k jeho tanečnímu stylu.Izzy hraje skvěle na kytaru.
Má čtyři piercingy a 13 tetování.Jeho dredy pro něj mají náboženský význam,nikdy by se s nimi nemohl rozloučit.
Dřívější milovník věčírků,dnes dělá vše pro kariéru US5 a žije pro ní.Izzy je nadaný ne jen po pěvecké a taneční stránce-je i velmi tvořivý.Má talent pro skládání básní-na které si vždy čas najde..Izzy umí i bojové sporty.Je velmi emotivní.Jako jediný z US5 má Izzy přítelkyni.
Poprvé se dostal do Evropy až s US5,momentálně žije s klukama ze skupiny v Berlíně ve WG Domě,dřívě žil v Kalifornii,kde má super přátele.
Izzy má dva sourozence.Má 16-ti letou sestru a 15-ti letého bratra
Jay Khan
Datum narození: 31.3.1982
Místo narození: Orlando, Florida
Výška: 188 cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Bylo, nebylo před US5
Jay se začal věnovat profesně muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě.
Jay je velkým profesionálem, ví co potřebuje a vše dělá se 100% nasazením. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na jevišti a vystupovat se svými přáteli ze skupiny US5.
Jay se narodil v Londýně, ale později se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem. Jay je ze tří sourozenců má dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého "velkého bratra" co by úspěšného zpěváka skupiny velmi pyšné, Jay říká že jsou největšími fanynkami US5.
Jay umí bezproblémově německy, anglicky i francouzsky.
Stejně jako Jay se do Berlína přestěhovali z Ameriky i Richie a Izzy.
Michael Johnson
Datum narození: 18.7.1987
Místo narození: Mainz
Výška: 176 cm
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Hnědá
Michael je extrémně talentovaný.Jestliže zrovna nemluví,tak tancuje nebo zpívá.Díky svému vzhledu a pozitivnímu vyjadřování je považovám za "Eye-a Ear Catcher".Rád uspořádává párty,při tom občas v očích US5 prohrává.Ve 13 letech si mohl Michael poprvé zazpívat před publikem.Vybrali ho tehdy jako malého Německého chlapce na basketové pole a na fotbal a o tom dnes Michael s pýchou vypravuje.Bydlí u své maminky se svými čtyřmi bratry (Ve volném čase,jinak žije s klukama z US5).Jeho 27-letá sestra žije v Americe.Jeho táta je zároven jeho nejlepšim přítelem:,,S ním chodím tancovat do klubů"Jeho maminka ho finančně podporuje a on sám si rád přividělá nějaká ta EURA k tomu. Michael se učil na střední-ekonomické škole,ale nedokončil jí.
Fotešky......
US5_Den s US5_007.jpgMám pěkný botičky že?
US5_Den s US5_008.jpgNo co??Se holím ne?
US5_Den s US5_013.jpgTo je hezký....ale co ty pouta???
US5_Den s US5_017.jpgPosloucháme....copak asi že?
US5_Den s US5_021.jpgAsi někam jedem...ale kam to nevím...
US5_Den s US5_029.jpgDo toho mikrofonu muíš zpívat fíš?
US5_Den s US5_031.jpgJežiš!!!A kde je gravitace?
US5_Den s US5_046.jpgWow....tohle je zajímavý že?
US5_Den s US5_057.jpgHezky!!!
US5_Den s US5_059.jpgHahaha....
US5_Promo Maria_005.jpgMaria!!!
us5_Tancuj s US5_04.jpgTancujem!!!
US5_Promo_003.jpgPozor!!Všichni k zemi!
US5_Promo_004.jpgNo co??Odpolední pauzička
US5_Promo_006.jpgZ nosorožce autobus???
US5_Promo_013.jpgA brzdíme.....
US5_US5 s Furbiem_006.jpgFURBIE!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se vám líbí s US5 ???

Richie
Izzy
Jay
Michael
Chris

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama