Vyznání lásky :)) 1. :))

18. května 2006 v 8:28 | Cherrynečka* |  slohovky
Den začíná sluncem, noc tmou a já začínám vzpomínkou…
Byla hluboká noc a já jsem byla ta nejšťastnější holka na zemi. Všechno se najednou stalo jako v pohádce. Bylo chladno a pofukoval něžný vánek. Byla to noc jako stvořená pro lásku.
Jak jsem seděla a popíjela horký čaj uviděla jsem v jedné potloukající se partě právě tebe. Moc dobře si vzpomínám na tvůj pohled, na tvé oči... na dva malé kamínky, které ve mně zapálily lásku. V té chvíli jsem to nevydržela a musela svůj pohled odvrátit.
Než jsem sebrala sílu pohlédnout znovu do tvých očí už jsi byl pryč. Byla jsem smutná, že jsem tě na ten večer ztratila z očí. Ovšem v mém srdci jsi se zapsal tužkou, kterou nelze smazat.
Ano, takhle vše začalo a já o tobě stále sním. Sebrala jsem všechnu svou odvahu, abych napsala tento dopis. Bojím se tvé odpovědi, ale vím, že bez ní bych byla celý život nešťastná, ať už bude jakákoliv.
Moje Lásko.
Náš příběh je jako pohádka. Jen já a ty víme jak to vše začalo. Jak jsme se seznámili. Bylo to zvláštní, vzpomínám na ten první polibek za měsíčního svitu, kdy měsíc svítil celý a byl úplněk. Ty jsi mě poprvé políbil. Byla to nádhera a od té doby vím, že Tě miluji.
Jsi má touha, kterou mám každou minutou, jenž nemůžu být s Tebou. Chci Ti říct, že Tě miluji tak jako je hvězd na nebi, tak jako je vody v oceánu, tak jako je lidí na celé naší planetě…zkrátka jak Tě můžu milovat jen já. Miluji tě čím dál více a silněji.
Tvoje kvetinka
Ani nevím jak se to stalo. Byl jsi tu a stačilo tak málo. Sebrat trochu odvahy, podívat se Ti do očí a přát si, ať se svět přitom i s Tebou zatočí.
Moje srdce se vzrušením zachvělo, i když to Tvé nevidělo. A tak tu sedím, píši pár slov a myslím na to jaké by to bylo kdyby jsi byl můj. Kdybych mohla být ve Tvém objetí a nekonečně Tě milovat. Naplnit Tvou tvář něhou a tvářit se, že být s Tebou je nebem.
...své rty bys přitiskl na mé vlasy a začala bych tušit, co se vlastně děje. Svými polibky bys pokryl moji tvář a moje city by nabraly jasný tvar. Skláním před Tebou oči a zjevně sním...
Kdybys mě miloval věděl bys, kde se chovávám. Moje touha by všechny sny hned prozradila a rukou něžnou bych Tě pohladila.
Nevím, zda víš koho a kde hledat. Vím jen, že Tě moc miluji. Každý den si slibuji, že Ti to povím ať se stane cokoliv. Jen se moc bojím, že mě odmítneš a tak radějí o Tobě sním v naději, že jednou přijdeš za mnou sám.
Nejdražší...,
chci abys věděla, že Tě miluji a není nic co bych pro Tebe neudělal. Tvé přátelství pro znamená více než všechno na světě. Dej mi znamení, že cítíš to co já... Slunce vyjde vysoko na oblohu, ukáže mi cestu tmou a budu Tě moci zahrnout láskou.
Představuji si jak tě líbám a nemůžu bez Tebe dále žít.
Navždy s láskou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama