Prosinec 2006

Je mi to líto...

31. prosince 2006 v 10:33 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Sakra včera sem se s ní pohádala a dneska toho hrozně moc lituju...Co bych dala za to aby sme se spolu zase začaly bavit ale myslim, že to nepujde protože já omluvu po smsce prostě neberu a na živo se asi neuvidíme...Hold začnu žít život svůj vlastní a ne se jenom vázat na kamarády i když mi to docela vyhovovalo a já nwm...Potřebuju se někomu vzpovídat, ale není komu protože jediná ona o mě všechno ví ...Já dokážu odpustit a hozně lehce ale bojim se toho, že pak udělá to samý nebo něco horšího a to už bych nevidržela...Proč??? Říká si člověk v nouzy, ale slzy tohle nepobouzí ... Chtěla bych být anděl, abych vzlétla, jenom kusek vidět pravého světla...Pomohlo by mi v rozhodování a pak bych měla třeba už s Verčou radování...Nemyslela bych na smrt a stejně bych s toho měla prd...Tak na všechno už kašlu možná to osud spravý sám protože já to nedokážu i kdybych se snažila tisícktrát...Lituju toho, je mi smutno a chtěla bych to celý vrátit možná by to už neřekla třeba to bylo jen tak, tak proč sem se nasrala?Možná to řekla v naštvání ale to taky neomlouvá i když já bych jí odpustit chtěla kdybych věděla jak...Promiň Veru mě je to celý líto a nevim jak to změnit ;o(

Kamarádství nade vše je pryč!!!

30. prosince 2006 v 22:52 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Tak dneska sem se pohádala se svojí nejlepší kámoškou Verčou v BEKU abych řekla pravdu je mi to co řekla líto ale i když většinou se s každym znovu začnu bavit tak teď slibuju, že tohle jí nikdy neodpustim a jak na novej rok tak po celej rok...Věřim že byla nachcaná ale to jí nedává oprávnění na mě řvát a ještě k tomu mluvit sprostě...Nehodlám se s ní bavit teď sem si smazala její ICQ a čítlo mobilu...Tohle je fakt na mě moc když o mě někdo řekne že jsem zmalovaná kurva!!!Sakra proč se nejdřív nepodívá na sebe vždyť ona má co říkat!!!Každej o ní říká že se nachčije a každýmu roztáhne nohy a to já samozdřejmě netvrdim ale tak já sem asi jediná...Zmalovaná nejsem většinou se nemaluju a za to že ona má černý linky až pomalu v prdeli za to já nemůžu!!!Tenhle článek mazat nebudu i kdybych se s ní začala bavit ( což se samozdřejmě nestane!! ) Doufám že si moje číslo i ICQ taky smaže a doufám že mě vymaže i z hlavy pač já jí tam už taky nemám i když krásných vzpomínek tam mám kotlik ale já jdu dál a nežiju ze vzpomínek...Jsem jaká jsem a to mi nikdo vzít nemůže a to že nikdy nebrečim protože sem dala tátovy slib to dodržim i kdyby se nějaká Veronika měla posrat, kůli ní bych už v životě ani kapičku slzy neuronila je pro mně vzduch teda ne spíš nic...Tímto jí posílám k šípku a tam už u mě zůstane!!!Nehodlám se bavit s holkou která se pořád jenom přetvařuje a pravdu dokáže říct akorád když chlastá!!!Toť je ode mě vše odcházím do hajan a dál už se s tim nervovat nebudu! Cherry*

me to you :o)

30. prosince 2006 v 0:25 | Cherrynečka* |  Me to you :o)

Já jsem ...

30. prosince 2006 v 0:07 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Jsem taková, jaká jsem. Jsem člověk, živá bytost a jsem si vědoma, že mám spousta nedokonalostí, ale nikdy....NIKDY...se nebudu měnit. Ani kvůli lidem, ani kvůli ničemu jinému. Žiju si svůj život, který miluju a jen proto, že se někomu něco nelíbí, nezměním názor. Ani názor na život, ani názor na smrt a nezměním ho, i kdybych se měla hádat o příchuť coly.

Díky :o)

30. prosince 2006 v 0:05 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Nejistá a neurčitá,
jak stopa ve sněhu obtisknutá.
Však srdce velké, planoucí,
vždy nabídla jsi mi....
***
Děkuji,
našla jsem v jedné knížce hezké přísloví :
Hluboko v duši, daleko od bolesti, daleko od rozptýlení života je velkolepé ticho - nekonečný oceán klidu, který nemůže nic vyrušit. Všichni to hledáme....a nakonec nacházíme uvnitř nás samotných.
***
Tak a já Ti přeji, aby si to našla co nejdříve a už to nikdy nepustila. Život sice není procházka růžovým sadem, ale často si ho můžeme zpříjemnit a udělat spokojeným.
Převzato z http://black-and-white-girl.blog.cz mocinky pěknej blogis určo se koukněte

..no coment...

30. prosince 2006 v 0:05 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Někdy jsem měla pocit, že jsem ubohá. Už ho nemám! Lidé odsuzují, nebo nám vnucují svůj pohled na svět. Vnucují ho osobám, které opravdu mají dlouhodobější problém a psát je pro ně záchrana. Ale dvanáctiletejm holkám, který píšou (na blog zaměřený na ,,hvězdy´´ , a to do komentářů) o své nešťastné a neopětované lásce ke (o pět let staršímu) klukovi, tak těm se nic neřekne. Necháváte je žít ve snu...začnou si myslet, jak jsou in...jednou se omylem škrábnou kružítkem do zápěstí , a dělaj ze sebe velkou holku...tomuhle se říká hnus! Znévážení života, když nemám problém, a když to dělám jen proto, že je to zrovna v módě (taky nechápu).
Tyhle lidi nesnáším. Nejradši bych jim vrazila, aby si konečně uvědomili, s čím si hrajou.

Cesta ke štěstí

30. prosince 2006 v 0:03 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Je jediná cesta k opravdovému štěstí - přestat se trápit věcmi, které nemůže ovlivnit.

Nostalgická...

30. prosince 2006 v 0:03 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Tolik bych toho chtěla říct, ale nemůžu. Něco mi říká, že tohle už moc dlouho nesnesu.
Víte, co mě nejvíc mrzí? Já už jen čekám, co dalšího přijde…nebráním se, a veškerou naději vkládám do mé síly. Předpokládám, že jí mám ještě dost, alespoň té psychické.
  • Know all about…
Cítím se silná, ale hrozně malá..jako bych nedokázala změnit realitu k obrazu svému. A vím, že tohle jde, pokud se člověk snaží a opravdu chce.
  • ..spend time with you…and then I´ll be strong…
Já přeci už nechci změnit svět, nechci změnit sebe ani společnost. Nechci změnit tu osobnost uvnitř mě…jen bych na chviličku chtěla okusit něco jiného. Ono člověka taky přestane bavit to velice úzké spektrum možností, které má zpřístupněno.
  • Po diaľnici beží kôň, chceš mať voľnosť ako on?
Já vím…to je samé chci/nechci…uvědomuji si, že jsem neuvěřitelně sobecký člověk, ale jsem a takových je na světě tisíce.
  • I hate myself for losing you…
Pořád se zamýšlím nad tím, jaké by to asi bylo, kdyby se jisté věci nestaly.Ne, nikdy bych neměnila minulost, ale snít je pěkné. Mám ráda snění, pokud jsem vzhůru…
  • Chci zas v tobě spát…opustit zoufalců ráj…
Možná, že poslední měsíce na mně zanechají stopy…spíš než stopy jizvy…jak na srdci, tak na duši…hodně pádů, málo borůvek a skoro žádná cukrová vata…
  • …má obvyklý spád ..je to jak, s větrem si hrát …protiklad aáá…
Nelituju se, a nikdy jsem se nelitovala. Ráda vzpomínám na časy, kdy jsem byla mladší a nevěděla, o co jde…proč mi je tak hnusně..vždycky jsem měla pocit, že jsem udělala něco špatného..že jsem zlobila…Víte, při těhle vzpomínkách se usmívám. Dodnes mám nutkání se ptát mámi, jestli jsem byla zlobivá a ta mě kdykoliv přesvědčí, že si to jen a jen myslím.
  • …It Just began, but nothing…nothing made shine of the sun…

Titanic

30. prosince 2006 v 0:01 | Cherrynečka* |  Filmy
Tak sem dnes po dlouhé době shlédla klip k Titaniku a to mne přimělo se zamyslet...člověk vlastně ani neví, kdy přijde jeho konec...předpokládali ti lidé co na tu velkolepou loď nastoupili, že je to pro většinu z nich konec? Já bych řekla, že ne. Byli pyšní, že jsou součástí této úžasné lodi, která byla na tehdejší dobu prostě něco jako zázrak...tahle loď předčila svou dobu...a jak skončil...to asi každý ví. Dne 10. dubna 1912 ve 12:14 vyplula tato úžasná loď z přístavu Southamptonu. Všichni byli nadšení a provolávali Titaniku slávu a 14 dubna v 11:39 narazil Titanik na ledovec...neměl šanci...Titanic, největší a nejluxusnější loď na světě s 2 201 lidmi na palubě, proplouval před 11 hodinou večerní 14. dubna 1912 oblastí ledu v severním Atlantiku rychlostí 21 a možná i 21 a půl uzlu. Nemohl se té zkáze vyhnout. 15. dubna v 00:05 nařídil kapitán Smith spustit záchranné čluny. V 00:15 začal radista Phillips vysílat žádost o pomoc, ale ta přijde pozdě...budoucnost Titaniku ležela na dně oceánu. Tak jako osud mnoha lidí. Ve 2:20 klesl Titanik pod hladinu Severního ledového oceánu. Ani si nedokážeme představit, jak bylo těm pár šťastlivcům ve člunech, když pozorovali tu zkázu. Loď, která se původně zdála nepotopitelná............... Na palubě lodi bylo 2201 lidí včetně posádky, orchestru...přežilo jich 706...to znamená, že na dně oceánu našlo svůj konec 1495 lidí. Jsou to strašná čísla. A ty co přežili...ti si vytrpěli své...většina tam nechala své muže, bratry či přátelé...Zpráva o potopení obletěla celý svět...nikdo tomu nemohl věřit, ale bylo to tak...loď, která se zdála nepotopitelná pohřbila 1495 lidí...myslel to na to někdo z těch, co nepřežili? Ne...nikdo se ani neodvážil namítnout, co by se mohlo stát, protože tomu sám nevěřil. Titanik se potopil díky selhání lidského faktoru.
A co z toho vyplívá? Smrt může přijít kdykoliv i když to nečekáte, ale nejspíš za to bude moct zase sám člověk.

Zkáza Titanicu

29. prosince 2006 v 23:59 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Jednou jsem si pročítala knížku "Přežili jsme zkázu Titaniku" od Toma Kuntze a hned na obalu je něco, co se mi moc zalíbilo.. Posuďte sami..

První sníh

29. prosince 2006 v 23:56 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
... a ještě kratší noc...
Dnešní den byl ubíjecí... Vstávat v 8.15... Venku do 22:45... Dom sem se dostala kolem 23:00 ... Spát pudu kolem 00:00 a druhej den vstávat zase v 8.15... Asi umřu... Navíc musim na zejtřek kotlik věcí... Všeho je moc... uff... bolej mě oči...
Ale přes tohle všechno vidim na tomhle dni něco pozitivního a to je, že .... napadl první sníh!! :)) Je to krása, zvlášť když v TV dávaj vánoční reklamy.. nejlepší jsou na Kofolu a Coca-colu ("Vánoce sou tady, Vánoce sou tady, Coca-colu si vychutneeej") :)) ... Ještě když se krásně zatopí a udělá dobrý papáníčko... Hned bych šla ozdobit stromeček :)) Bohužel si už to je...
A tohle čekání si du zkrátit spánkem, tak ciao a brou ... ;)

pro odpůrce mích stránek!!!

29. prosince 2006 v 23:52 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
nehorázně mě serete vy co mi sem píšete komentáře ke článkům kerý si ani nepřečtete a pak píšete naprostý hovadiny a navíc pokud se vám nelíbí co si sem píšu a dávam za fotky tak sory ale můžete vypadnout já to nedělam kůli vám takže pokud se vám zdá že sme prasata tak nevim ve chlívku zatim nebydlíme a modelkama se fakt stát nechcem my jen blbnem a pokud vy se neumíte zasmát a dělat kraviny tak vás lituju život je těžkej ale je třeba si ho spestřit....pak k vám co nás odsuzujete že neumíme dělat fotky děláme fotky takový jak to cítíme a že sou daný nějaký pravidle?seru vám na ně budu si dělat co chci a jak chci když tim nikomu neubližuju a zatim se tak nestalo.......píšu svoje názory,pohledy na svět a neberu nikomu že má jinej ale nadávat někomu kůli názoru?lidi prej máme demokracii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hello, how low am I?

29. prosince 2006 v 23:47 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Zase nemám moc psací mood. Zase si pouštim Hole. Zase se nemám ráda (ne, že bych někdy měla).
Ale co.
But someday you will ache like I ache
Ale jinak je svět krásný. Nebo se pokoušim v to doufat.

23.prosince

23. prosince 2006 v 12:58 | Cherrynečka*
jestli pak víte co je dneska za den ...anooo je23. prosince a to znamená že jsou zítra vánoce :)) a tak sem dám jednu krásnou písničku od Johna Lennona kterou ráda zpívám :) a dám sem i text:))
mp3 - písnička
text:
So this is Christmas
And what have you done?
Another year over
A new one just begun.
And so this is Christmas
I hope you have fun
The near and the dear one
The old and the young.
A very Merry Christmas
And a happy New Year
Let's hope it's a good one
Without any fear.
And so this is Christmas
For weak and for strong
For the rich and the poor ones
The road is so long.
And so happy Christmas
For black and for white
For the yellow and red ones
Let's stop all the fight.
A very Merry Christmas
And a happy New Year
Let's hope it's a good one
Without any fear.
And so this is Christmas
And what have we done?
Another year over
And a new one just begun.And so happy Xmas
We hope you have fun
The near and the dear one
The old and the young.
A very Merry Christmas
And a happy New Year
Let's hope it's a good one
Without any fear.
War is over
If you want it
War is over now.
Happy Christmas!
Happy Christmas!
Happy Christmas!

vánoce nevihýbám se jim ale nesnášim je!!!

22. prosince 2006 v 14:09 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika
Vánocům se já osobně vůbec nevyhýbám.. ani mě tak nejde o to všechno jako sou dárky a tak .. ale de mě o to že je sníh i když sem osobně úplnej antitalent na zimní sporty kromě pytlování :D a snowboardu .. taky o tu atmosféru a taky mám ráda šály.. myslím si že je to super a nechápu lidi co to nemaj rádi,nevim proč by se jim to nemělo líbit .. navíc sou prázdniny a potom je silvestr a to je taky podle mě pěkný. Navíc když má k tomu člověk ještě nějakou tradici kterou má rád ..
Vždyť co je lepšího než vyjít ven do mrazu ve skvěle teplé bundě a pak se zmrzlá vrátit dom kde si dá člověk teplej čaj a pustí kreslenej film :D .. a nevim proč někdo říká že nakupování dárků a všechno kolem vánoc je pořád jenom stres .. já nemám dárky zatím vůbec žádný a žádnej stres nepociťuju .. kdyby ti lidi chtěli tak taky nemusej být ve stresu .. prostě pohoda a nic než pohoda .. zajet někam do nějakýho města .. třeba do Liberce :D .. kde mají stromeček a takový vymoženosti ..
Jednou sme byli když ( asi minulej rok ) na vánočních trzích který sou super a byla sem tam s kámoškama a se svou třídou .. a jak sme se tak procházeli a nevěděli co koupit tak sme narazili na stánek s blbůstkama .. měli tam toho kupy .. třeba sem si nevim proč koupila obal od žvýkaček ze kterýho když si někdo chce vytáhnout žvýkačku tak mu to přiskřípne prst . nebo sme si s kámoškou koupili falešnou cigaretu :D a pak sme tam s ní chodili a strkali sme si ji do pusy jakože sme velký holky :D a kolem nás šli nějaký kluci .. nevim mohlo jim byt tak 17 nebo 18 a oni se začali nám smát a my sme si říkali proč se nám asi smějou :D .. Byli to dobrý časy .. plné míru a pohody a bezstarostnosti ..
Rekord v líbání :D
áááá šup ..


Pranostiky

22. prosince 2006 v 14:03 | Cherrynečka* |  Bla..Bla(by me) - new rubrika

Pranostiky


"Když na Štědrý den sněží, na pytle se chmel těží."
"Lepší Vánoce třeskuté, než-li tekuté."
"Když v první adventní neděli nastane daleko široko krutá zima, potrvá čtyři neděle."
"Zelené Vánoce, bílé Velikonoce."
"Mráz na Boží narození, zima se udrží bez proměny."
"Na Boží narození o bleší převalení."
"Je-li v první týden adventní mrazivo, bude zima osmnáct neděl trvati."
"Když v prosinci mrzne a sněží, úrodný rok nato běží."
"Prosinec se sněhem na pěšině, žito je v každé vysočině."
"Studený prosinec - brzké jaro."
"Mírný prosinec - mírná celá zima."
"Mrazy, které v prosinci brzy opadnou, znamenají zimu mírnou."
"Na suchý prosinec následuje suché jaro."
"Jestli na Štěpána větry uhodí, příští rok se všechno špatně urodí."
"Když svatý Štěpán vyfouká bláto, bude pěkné jaro nato."
"Jaké zimy v prosinci - taková tepla v červnu."
"Padne-li první sníh na mokrou zem, bude slabá úroda."
"Jaký prosinec, takový celý rok."
"Kateřina na blátě, Vánoce na ledě."

Vánoce ve 23 jazycích :)

22. prosince 2006 v 13:59 | Cherrynečka* |  Blbosti
Anglicky: Christmas
Arabsky: id al-milad
Dánsky: jul
Esperanto: Kristnasko
Finsky: joulu
Francouzsky: Noel
Hebrejsky: chagamolad hanotsri
Holandsky: Kerstmis
Chorvatsky: Bozic
Indonésky: Hari Natal
Italsky: Natale
Japonsky: kurisumasu ( krismas )
Maďarsky: karácsony
Německy: Weihnachten
Norsky: jul
Polsky: Boze Narodzenie
Portugalsky: natal
Rumunsky: Graciun
Rusky: raždestvó
Řecky: Christouyenna
Španělsky: Navidad
Švédsky: jul
Turecky: Noel

Vánoční obrázky 2 :)

22. prosince 2006 v 13:58 | Cherrynečka* |  Obrázky

Vánoční obrázky :) jujky

22. prosince 2006 v 13:58 | Cherrynečka* |  Obrázky